Halo: Infinite İçin Banished Honor Adlı Operasyon Güncellemesi Geliyor

343 Industries, bilim kurgu nişancı oyunu Halo: Infinite için Banished Honor adını verdiği Operasyon içerik güncellemesini 30 Nisan tarihinde yayınlayacağını duyurdu.

Halo Waypoint sitesi, Banished Honor ile gelecek en büyük yeniliğin The Exchange adlı yeni oyun içi mağazası olduğunu belirtiyor. Mağaza, oyunculara yalnızca bir süredir mevcut olmayan bazı eski kişiselleştirme öğelerini almaları için bir yol sağlamanın yanı sıra aynı zamanda yeni bir oyun içi para birimi olan Spartan Points ile birlikte gelecek. 343 Industries, Spartan Points’in gerçek parayla satın alınmadığını belirtiyor. Bunun yerine oyuncular bunları oyun içi eylemler yoluyla kazanabilecek. Bu yollar şu şekilde:

  • İlk Günlük Mücadelenizi tamamladığınızda 250 SP (XP yerine) kazandıracaksınız.
  • Haftalık Ultimate Ödülünü tamamlamak, 1.000 SP kazandıracak (çeşitli özelleştirme öğeleri yerine).
  • Operasyonlar Ödül kanalları 15.000’e kadar SP sunacak (çeşitli diğer ödüllerin yerine geçecek).

Bir sonraki güncelleme aynı zamanda oyuna bazı sandbox iyileştirmeleri de getirecek. Bunlar arasında bazı silahlardaki bazı denge değişiklikleri, Firefight gibi oyun modlarında yapılan bazı ayarlamalar ve daha fazlası yer alıyor. Güncelleme, Plazma Tabancanın oyundaki araçlara ateş ederek onları bir EMP patlamasıyla devre dışı bırakma yeteneğini de geri getirecek.

Forge harita editörleri bir sonraki güncellemeyle iki yeni nesne seti alacak. Biri uzaylı dünyası temasına sahip 150 parça içerik sunacak. Diğeri ise harita yapımcılarının oyunun uzun süreli düşmanları Flood’u temel alan 100 nesneye erişmesine olanak tanıyacak.

Banished Honor, Banished’i temel alan karakter özelleştirme öğeleri içeren yeni ve ücretsiz 20 katmanlı bir Operasyon Bileti de içerecek. Güncellemenin yayınlanmasından sonraki hafta mevcut oynatma listesine bazı haritalar da eklenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

denemeruf3 deneme kod son test